logo ptopp

Polskie Towarzystwo Ochrony Pierwotnej Przyrody
- monitorujemy i chronimy ojczystą przyrodę


17-200 Hajnówka, ul. Białowieska 5A, tel. 516 5656 81 KRS 0000165666 NIP 5432038839 REGON 052209722

VSDC - polecamy bezpłatny pakiet do edycji plików wideo i audio 📖 z opisami

edytor

Zupełnie przypadkiem zostałem ambasadorem edytora ASDC nawet na Wschodnią Europę (Polska, Ukraina, Białoruś, Litwa). A to za przyczyną promocji tego edytora, a dokładniej zastosowania go w w filmie/fotografii przyrodniczej. Odpowiedzią na szereg pytań powstał bardzo niedoskonały samouczek. Być może po współpracy z "Firmą" będzie on bardziej wspaniały. Dlaczego bardziej wspaniały? Ponieważ będzie adresowany do filmowców/fotografików przyrodników. Edytor ASDC jest dla nas tajemnicą. Odkrywamy jego dalsze tajemnice ukryte przez producenta. Edytor ASDC jest za dobry aby był w nieskończoność bezpłatny. Pytanie kiedy "Firma" zarząda zapłaty. Na razie instalujcie go darmowego i broń Boże nie zgadzajcie się na jego aktualizacje. Bowiem Pro może być finansową pułapką.

Ten bezpłatny pakiet multimedialny zawiera zestaw narzędzi do edycji wideo, ulepszania dźwięku, nagrywania podkładów głosowych, przechwytywania ekranu pulpitu i nie tylko. Edytor ma ponad 5 milionów zadowolonych użytkowników na całym świecie i pomagamy twórcom z ograniczonym budżetem wizualizować ich pomysły.

Oto powody, dla których wybrali VSDC Free Video Editor zamiast podobnych rozwiązań:

Obsługiwane są wszystkie popularne formaty wideo/audio i kodeki Potężne narzędzie Chroma Key do usuwania zielonego tła Duży zestaw modnych efektów wideo, filtrów i przejść Niezbędne narzędzia, takie jak powiększanie, wykresy, edycja wideo 360 i korekcja kolorów Wygodne profile eksportu, dzięki którym zapisywanie filmów na różnych urządzeniach jest bardzo proste Możliwe najniższe wymagania systemowe - VSDC działa nawet na przestarzałych komputerach! Jako program nieliniowy, VSDC umożliwia tworzenie filmów na profesjonalnym poziomie, w których wiele warstw materiału filmowego można połączyć w jedną kompozycję. Nieliniowość oznacza również, że pliki wideo i obrazy nie muszą koniecznie przebiegać w liniowej (bezpośredniej) sekwencji - mogą pojawiać się w różnych pozycjach sceny synchronicznie z innymi obiektami i w dowolnym momencie.

Dzięki temu można łatwo zastosować efekt obrazu w obrazie, efekt podzielonego ekranu, sprawić, by obiekty zmieniały swój wygląd lub położenie w czasie podczas odtwarzania. Przyspieszenie sprzętowe, wielokolorowy Chroma Key, regulowane ustawienia parametrów i zwiększona rozdzielczość sprawiają, że VSDC jest narzędziem oszczędzającym czas i wysiłek, pozwalającym na tworzenie filmów HD o dużych rozmiarach w kilka minut zamiast godzin.